Kryefjala Logo

Fansat e pyesin si është në top formë, Ledina u tregon sekretin e saj të rinisë…

5 Shtator, 2023 | 10:40 am

Ledina Çelo ka qenë dhe është një nga femrat më seksi shqiptare. Këngëtarja e cila për herë të parë u bë e njohur për publikun shqiptarë me këngën “E doni dashurinë” me kantautorin, Luan Zhegu vijon të jetë dhe sot në qëndër të vëmendjes. Shpeshherë në rrjetet sociale fansat e pyesin për perfeksionin e saj trupor dhe sot Ledina ka ndarë me fansat e saj, rutinën stërvitore që ajo ndjekë për një trup perfekt. Tani na thoni kush nuk do donte të kur të rritej të ishte si Ledina?!

Të ngjashme