Kryefjala Logo

Familja e Borës dhe Donaldit mblidhen bashkë për Vit të Ri

1 Janar, 2024 | 5:20 pm

Bora dhe Donaldi kanë zbuluar me një foto se ku e kanë kaluar natën e ndërrimit të viteve. Me një postim në Instastory, Bora ka postuar një foto ku duket së bashku me djalin e saj, Donaldin dhe vëllezërit e tij.

Me anë të shkrimit në foto Bora ka treguar se të dyja familjet, Zemani dhe Veshaj janë bashkuar bashkë dhe për të festuar së bashku.

“Ne gjithmonë do ngelemi fëmijët që tavolinën e vërtetë për Vitin e Ri e zënë të rriturit”.

Të ngjashme