Kryefjala Logo

Evi tani edhe më pranë Kledit…

6 Shtator, 2022 | 1:00 pm

Evi Reçi duket se po shijon në heshtje dhe pa shumë zhurmë lidhjen e saj me modelin, Kledi Hysin. Ish banori i Big Brother ka hapur një biznes të ri dhe mesa duket partnerja e tij është i pari personazh publik që ka reklamuar produktet e partnerit të saj.

70C07A8E 60B5 49C3 A05C 0C91D06F6471 741AD756 BDA5 480C 9619 085272ACBF9A

Pak javë më parë ajo dhe Kledi u fotografuan në një nga baret e Tiranës në prani të tij dhe dukeshin më perfekt se kurrë. Nga ana tjetër përsa i përket muzikës ajo ka publikuar këngën e saj të re “Play the violin”. Ndërsa në shtator nuk do ta shohim më në drejtimin e programit të pasdites në Vizion Plus.

Të ngjashme