Kryefjala Logo

Evi Reçi tashmë pjesë e familjes së Kledit

1 vit më parë

Ka kohë që Evi Reçi dhe Kledi Hysa po përfliten për një lidhje dashurie, por në intervistat e secilit as nuk e kanë pohuar por edhe se kanë mohuar këtë fakt.
Megjithatë Evi tashmë duket se është bërë pjesë e familjes së Kledit, pasi njëri prej kushërinjëve të tij ka postuar një video të Evit teksa ajo këndon.

D11828DC CE85 4577 B1EE 1800D83D63710FE28653 6920 454A AA07 E24C0954B8CF

Mesa duket gjërat mes çiftit po bëhen serioze ndaj dhe ne u urojmë çdo të mirë dhe sa më shpejt një dasmë apo fejesë…

Të ngjashme