Evi Reçi tashmë edhe regjisore e videove të Kledit…

3 muaj më parë

Këngëtarja Evi Reçi duket qartazi se po e shijon romancën e re të dashurisë me partnerin e saj, Kledi Hysa. Ndonëse të dy nuk e kanë pranuar në publik çifti shihet kudo në kryeqytet në prani të njëri-tjetrit. Madje edhe në këtë video ky modeli është me mikun e tij, Dj PM dëgjohet në sfond edhe zëri i Evit e cila mesa duket në ketë rast po bën regjisoren.

Evi së shpejti do të marrë pjesë në festivalin e Rtsh-së, ndërsa jeta e Kledit është e ndarë mes Tiranës dhe Zvicrës. Ai ka hapur së fundmi edhe një linjë çorapesh.

Të ngjashme