Kryefjala Logo

Evi Reçi merr nga Kledi diçka të shtrenjtë në mes të skenës në “Netët e Klipit”

2 vite më parë

Ata po përfliten për një histori dashurie. E kemi fjalën për  këngëtaren Evi Reçi dhe modelin, Kledi Hysa. Ka qenë Kryefjala.com që e bëri publik lajmin, duke bërë bashkë disa detaje të çiftit.

Por sot në Netët e Klipit shqiptar Kledi ishte ai që i dhuroi Evit cmimin për klipin më të mirë të muzikës qytetare. Cmim të cilin Evi e fitoi me klipin “Mangava Tut”.

Ajo që të bie në sy nga kjo video janë komentet që mikja e ngushtë e këngëtares dhe njëkohësisht moderatorja e spektaklit, Arjola Shehu tha teksa Evi po ngjitej në skenë.

”E bukur si gjithnjë Evi, megjithëse komplimentat për Evin duhet ti bësh ti Kledi”, thotë Arjola teksa çifti përqafohen në skenë…

FBE8C914 3BFC 47A1 A491 D8E9CE3A50FD

 

Të ngjashme