Kryefjala Logo

Evi Reçi dhe Kledi Hysi prindër për herë të parë?

6 muaj më parë

Evi dhe Kledi tani më janë zyrtarisht një nga çiftet e showbizit. Një foto në trjetet sociale ka shtuar dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Evi postoi në rrjetin social ‘Instagram’, një foto nga jugu, poshtë të cilës moderatorja Arjola Shehu ka bërë një koment i cili ka lënë shumë vend për aludime.

“Xoga ime. Diku aty pashë një gjë…thjesht po e them”, ka shkruar Arjola.

Komentit të saj Evi i është përgjigjur me emojin e një këmbe duke shtuar aludimet se mund të jetë shtatzënë.

BCA2208A 69A6 4BD1 AA50 945632B04A93

Të ngjashme