Evi feston sot ditëlindjen dhe Kledi s’mund ta uronte më bukur se kaq…

5 muaj më parë

Evi Reçi feston sot ditëlindjen dhe partneri i saj  Kledi Hysa u sigurua që ta uronte në mënyrën më të bukur. Kledi, na zbuloi anën e tij romantike.

“Faleminderit që je shoqja ime e ngushtë, shpirti im binjak. Të dua çdo ditë e më shumë. Gëzuar ditëlindjen”, shkruan modeli në rrjetet sociale.

Evi dhe Kledi edhe pse tashmë e kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë nuk postojnë foto me njëri- tjetrin dhe kanë preferuar që lidhjen e tyre ta mbajnë larg syrit të publikut.

IMG 1130

Të ngjashme