Kryefjala Logo

Është tashmë zyrtare, Olti Curri opinionist i “Big Brother VIP Kosova”

18 Shtator, 2022 | 6:22 pm

Është zyrtare Olti Curri do të jetë opinionist i Big Brother Vip Kosova. Ja tek e shohim gazetarin dhe blogerin e njohur, duke nënshkruar kontratën me Klan Kosova dhe pikërisht drejtuesin e këtij televizioni Adriatik Kelmendi, raporton Panorama Plus.
Ky reality show do të rikthejë në ekran bloggerin e njohur shqiptar, i cili prej dy vitesh nuk ka qenë pjesë e ndonjë projekti televiziv.

BA7A1440 34D8 4129 BC33 D5A15B150AA8

Olti Curri ka qenë pjesë e Big Brother Albania në të gjitha edicionet duke punuar në shumë pozicione që nga suplementi Big Brother Albania për gazetën Shqip, në komisionin e audicioneve , autor dhe opinionist i spektaklit “Fan Club”, ku është njohur për komentet e tij pikante dhe të vërteta.

Nuk na mbetet gjë tjetër t’i urojmë Oltit shumë suksese dhe do të të ndjekim…

P.S mos kujto që do shpëtosh dhe ti nga Kryefjala.com.

Të ngjashme