Eshte Fatma Haxhialiu prezantuesja e eventit te madh qe mbahet sot ne Kryeqytet!

5 muaj më parë

Fatmen e njohim te gjithe,prej disa vitesh karizma,ironia,shkathtesia dhe sigurisht kacurrelat jane elemente qe e identifikojne shume kollaj.

Eshte gjithmone e pranishme prane ndjekesve te saj dhe nuk ka pak por plot 235 mije njerez!

Se fundmi ka ngacmuar shpesh nepermjet story ne Instagram se dicka e madhe po vinte derisa nje dite e mbylli profilin duke e bere privat dhe jo me publik.

Arritem te zbulonim sot kete story ku paralajmeron “Sot ora 18:00” shoqeruar me disa bomba si emoji.

Sipas News31 ,Fatma do te prezantoje eventin e madh te TIBO 360 ku nder te tjera do jene te ftuar edhe Dafina Zeqiri,Ronela Hajati,Majk e te tjere.

Të ngjashme