Kryefjala Logo

Është dukshmërisht e dukshme Xhensila është shtatzanë!

7 Maj, 2023 | 12:36 pm

Xhensila dhe Klajdi kanë publikuar më në fund këngën e tyre “Yjet” të cilën e kanë prezantuar mbrëmë në Big Brother. Por siç e shohim edhe në video këngëtarja duket qartë që është në fillimet e shtatzënisë së saj të dytë.

Madje edhe miq të saj flasin nën zë që këngëtarja është në pritje të ëmbël ndonëse nuk ka dëshirë ta pranojë ende në media. Njësoj siç veproi në shtatzëninë e parë ku pas 8 muajsh e bëri publik lajmin e pritjes së ëmbël.

 

https://youtu.be/IjPPFOAf6Lo

Të ngjashme