Kryefjala Logo

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë!

6 muaj më parë

Ajsel dhe Eros Grezda janë bërë prindër për herë të parë.

Ajsel ka sjell në jetë një djalë, të cilin e kanë quajtur Kian.

Lajmin e e kanë bërë të ditur vet çifti përmes rrjeteve sociale duke zbuluar emrin simpatik dhe foton e parë të të voglit të tyre.

7947C955 C206 420A A4D4 DE9BA6974534

Të ngjashme