Kryefjala Logo

Ermiona Lekbello uron Luizin dhe thumbon Efin…

7 muaj më parë

Nga Amerika vjen urimi parë për Luiz Ejllin dhe këtë e ka nga Ermiona Lekbello. “Urime Lui dhe Kiara në kokë të ne beqarëve tani”, ka thënë Ermiona në një video që ka postuar në Instastory.

Por nga ana tjetër nuk ka kursyer as thumbat për banorët e tjerë duke mos u përmendur as emrin por duke i cilësuar thjesht numër në funksion të fituesit, që për të është vetëm Luiz Ejlli.

Me futjen në shtëpi të Kiarës dhe Efit, Ermiona i ka kritikuar shpeshherë vajzat duke thënë se ato e kanë penguar lojën e Luizit, madje këngëtarja e njohur nuk ka besuar aspak në miqësinë e Efit dhe Luizit.

Të ngjashme