Kryefjala Logo

Ermiona dhuron ende perla,kësaj here në foton e Kiarës!

23 Maj, 2023 | 11:22 am

Përveç Luizit,Big Brother VIP2 do mbahet mend patjetër për perlat që la Ermiona Lekbello.
Ato vazhdojnë të qarkullojnë në rrjet dhe janë bërë pjesë e zhargonit të përditshëm për shumë njerëz,kryesisht rinia.

Ermiona edhe pasi doli,nuk na braktisi,ajo na dhuroi shumë të qeshura me opinionet e saj pa filtra dhe njerëzit mësuan ta duan pikërisht për këtë.

Së fundmi e kemi gjetur në një postim të Kiara Titos.
Kiara ka postuar një foto nga dasma ku ishte e ftuar me Luizin dhe Ermiona ka komentuar:”Stunning”(mahnitëse) dhe disa komentues e akuzojnë se ka ndryshuar pozicion.

Koment që Ermiona nuk e ka kapërdirë dot dhe ju është përveshur në mënyrën e saj:
“Ça pozicioni, ik o se më lodhët ju doni të jem si të tjerët,si e kam marrëdhënien une dhe Kiara e di unë dhe Kiara sdini asgjë,vetëm vrer nxirrni,boll mo se na lodhët”
Dhe tjetra:”Tash tash,sha sha,ban ban,ken ken,ça je tu shkrujt pash Zotin”
Ok Ermiona,të lutem komento më shpesh!

E35A5975 8B13 46D4 B4D8 AD0DD6208C62

Të ngjashme