Kryefjala Logo

Ermali dhe Elvana prishin shoqërinë shumëvjeçare për një…

17 Gusht, 2022 | 9:23 am

Nëse i hedh një sy profilit të Elvana Gjatës sheh story e foto nga koncertet e saj dhe shumë pak të tilla nga përditshmëria. Prandaj neve dhe këngëtaren na kishte marrë malli për diçka ndryshe. Artistja e njohur ka postuar disa foto me biçikletë nga liqeni i Tiranës, duke shkruar se e kishte marrë malli për dyrrotakun e saj.

Por ju besoj e merrni me mend që komenti i parë që i ka ardhur ka qenë ai i mikut të saj të ngushtë Ermal Mamaqi. “Koshi  i kësaj biçiklete është në shtëpinë time,”shkruan Ermali.

”Ok dua koshin”, ia kthen ftohtë Elvana. A mendoni që një miqësi mund të kriset thjesht për një kosh?! Jo për gjë po sikur kishin në plan dhe një film të dytë bashkë…

CC502EAC 0013 493E 8184 F3017B695066

Të ngjashme