Ermal Mamaqi tregon sekretin e cuditshem te Amit!

3 muaj më parë

Mbremjen e djeshme disa prej personazheve te njohur shqiptare kane darkuar ne shtepine e BB VIP. Teksa qendronin ne tavoline dhe banoret i kane ftuar te qendrojne per te fjetur aty Ermal Mamaqi eshte shprehur se me zi fle me gruan e tij.

”Une mezi fle me gruan time se gerrhet jo te fle me gjithe keta”- ka thene ai.

Beniada me pas duke qeshur ka thene: Te pershendesim Ami.

Të ngjashme