Kryefjala Logo

Ermal Mamaqi ka një ankesë për Amin: Kjo është e padrejtë!

2 vite më parë

Ermal Mamaqi shpeshherë dallon për videot e tij plot humor e jo vetëm. Së fundmi ai ka postuar një video nga pushimet e tij dhe ka një ankesë për Amin.

Ai ka treguar në video se teksa uleshin të hanin mëngjes Ermali merrte pjatën e tij, ndërkohë që Ami ushqente fëmijët para se të hante. Ndonse të gjithë menduam se Ermali shprehej për këtë se ishte e padrejtë në fakt jo!

Ermali donte që Ami të bënte gati edhe pjatën e tij. Ndonse kjo video plot humor ka shkaktuar shumë komente në rrjet

https://www.instagram.com/tv/CcschnejzU1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Të ngjashme