Saturday, January 29, 2022

Latest Posts

Ermal Mamaqi ka dicka per Semin: Ajo nuk mundi ta shpetonte Donaldin, por …

Mbremjen e djeshme ne ditelindjen e Bores ka patur shume personazhe te njohur dhe jo vetem.

Ne rrjetet sociale nuk kane munguar as videot e shumta. Por ajo c’ka na ka terhequr vemendjen eshte pikerisht nje video qe Ermal Mamaqi i ka bere Semit.

Kengetarja eshte duke dredhur nje cigare dhe perbri ai shkruan;

“Ajo nuk mundi ta shpetonte Donaldin. Tani po dredh nje cigare”.

Rikujtojme se Semi eshte perpjekur jashte mase per te shpetuar marredhenien e mikes se saj.

Latest Posts

Don't Miss