Kryefjala Logo

Ermal Mamaqi i përmend Jonida Maliqin, Romeo ka diçka për ti thënë!

27 Nëntor, 2023 | 10:16 am

Gjatë mbrëmjes së premte, Ermal Mamaqi ishte në një intervistë në emisionin “Më Lër të Flas”. Ai foli për serialin “H.O.T”, aktorët që do të jenë dhe përmendi edhe Jonidën, ai theksoi që e kishte për Jonida Vokshin dhe jo Jonida Maliqin.

Kujtojmë që, Romeo ka patur një romancë me këngëtaren dhe gjatë emisionit nuk nguroi ta përshëndesë edhe pse lidhja e tyre ka kohë që ka përfunduar.

Ermali: Aktorët filluan të qanin nga gjendja e rëndë, unë, Zamira Kita, Jonida. Jo Maliqi por Jonida Vokshi.

Romeo: E përshëndesim dhe përqafojmë Jonida Maliqin, meqë e përmendi dhe Ermali.

Të ngjashme