Kryefjala Logo

Ermal Mamaqi është “njësh” i sekreteve të botës…

18 Tetor, 2022 | 1:26 pm

Arbnora Ademaj, aktorja e njohur e Kosovës po zhvillon një karrierë të suksesshme në Turqi, ka vendosur të bëhet pjesë e “Dance Albania”. Por dje pas performancës së saj, Ermal Mamaqi e ka ngacmuar në lidhje me jetën e saj personale.
Një sugjerim për partnerin dhe Arbnorën, kur hani, lëshojini duart, që të hani rehat,” tha Mamaqi duke treguar kështu se Arbnora është në një lidhje.

6CC0A16A FBCA 4EFD B8B2 671D4C7316B1

Aktorja e njohur nuk ka folur kurrë për jetën e saj personale madje së fundmi ka zbuluar se do të bëhet pjesë e një filmi në Netflix.

 

Të ngjashme