Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

Ermal Fejzullahu i qepet Ylli Limanit ne duet

Flitej prej pak kohesh ne fakt qe Ylli Limani dhe Ermal Fejzullahi po kurdisnin dicka.

Duke patur parasysh se kemi te bejme me nje kengetar si Ermali qe bashkepunimet i ka pike te dobet dhe duhet thene se nuk ka lene njeri pa marre ne duet.

“Së shpejti, asnjë minut në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun”, ka shkruar Ylli Limani,peshku i vogel qe ra ne rrjeten e nje peshkatari si Ermali qe vete nuk i ndez asnje kenge.

Latest Posts

Don't Miss