Kryefjala Logo

Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen, urimi i Sabriut na mbërtheu zemrat!

23 Gusht, 2023 | 10:07 am

Sot Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen e tij të 35-të, e sigurisht nuk mund të mungonte as urimi i veçantë i Sabri Fejzullahut.

Ai ka zgjedhur fjalë që kanë emocionuar të gjithë.

Postimi i plotë:
“Ti je BOTA E IME.

Ti je DIELLË QË MË NGROHË

Ti je ARTIST I MADH ME ZË E ME SHPIRTË

Ama kto ti dha Publiku Shqiptarë nga e tër Bota

Ty ta dha Zoti, Zërin e Talentin e që ti i gradove me punë me shpirtëbardhësi e me dashuri që dhuron e që merr.

Unë të dua se të kam djalë të shpirtit, ta dua buzëqeshjen humanizmin dhe thjeshtësin.
Vazhdo puno dhe mbaje kokën ulur e dhuro dashni ngado e kudo që shkonë.

I bëfsh 100 o fryma e babit”.

C49BAB62 ADD0 4D50 8AB7 E265C6B5D4BC

Të ngjashme