Kryefjala Logo

Erjola i gatoi hallvë Ilnisës, reagojnë vëllai dhe vajza e saj!

29 Shkurt, 2024 | 9:18 pm

Ditën e sotme diskutimi jashtë dhe brenda BB VIP ka qenë gatimi i hallvës të Erjolës për Ilnisën. Gjë e cila e ka mërzitur këtë të fundit dhe jo vetëm, edhe pse u pa se ishte lojë e Erjolës

Pas kësaj skene ka ardhur një reagim thumbues për Erjolën nga vëllai i Ilnisës.

Ai nëpërmjet një postimi në Instastory me Anaisin, vajzën e Ilnisës shkruan: ‘Me Anaisin për një tortë sot. Për shëndet e jetë për të ëmën e saj dhe motrën time.’

 

7A628609 A3A9 4C66 B78A A646AB3B0E67

Të ngjashme