Kryefjala Logo

Erion Veliaj poston foton e Ramës me Noizyn, por dikush i kujton Cllevion

12 Gusht, 2023 | 10:01 pm

Mbrëmjen e sotme zhvillohet ndeshja Roma Partizani, ndonse në stadium kanë qenë edhe kryeministri Edi Rama dhe Noizy. Por fotoja e tyre është publikuar nga lali Eri.

Por dikush në këtë moment kaq të rëndësishëm takimi, mes Noizyt e Ramës ka vendosur ti kujtojë dicka Erion Veliaj. E dini kë? Makthin e personazheve publik Cllevion.

“Bobo ca do ju bëjë Cllevio sonte live ju”. Rikujtojmë se Cllevio është nga ata personazhe që nuk kurse asnjë me komentet e të vërtetat e tij.

F8A0CE47 E988 4997 9D2E BCD0D874728A

Të ngjashme