Kryefjala Logo

Erida zbulon arsyen e ndarjes nga Aleksandros

21 Janar, 2024 | 4:56 pm

Erida dhe Aleksandros, një nga çiftet finaliste të “Love Island Albania”, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ditën e sotme Erida ka treguar edhe arsyen se pse ata u ndanë. Erida tregon që arsyeja e ndarjes ishte mungesa e vëmendjes ndaj saj.

Erida: Unë dhe Aleksandros u ndamë. Shfaqet e tij LIVE në Tik-Tok janë më të rëndësishme.

A142DF12 9FF3 4633 A67C 0F4A3707CDD8

Të ngjashme