Kryefjala Logo

Erida thumbon Aleksandros: Ish-i është fansi im më i madh!

1 muaj më parë

Erida dhe Aleksandros, një nga çiftet finaliste të “Love Island Albania”, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por jo kunjave mes tyre.

Erida ka postuar nje story ku shkruan: Ishi im është fansi im më i madh.

Ajo ka fshirë të gjitha fotot me Aleksandros e madje nuk ndiqen më me njëri-tjetrin.

7F5A9356 5FB3 48A9 B527 B29C5B221520

Të ngjashme