Kryefjala Logo

Erida i bën surprizë Aleksandros në ditën e lindjes!

23 Dhjetor, 2023 | 2:48 pm

Erida dhe Aleksandros ishin çifti i Love Island Albania që të gjithë patën dyshime për vazhdimësinë e tyre. Ndonse në ditëlindjen e Alexit ajo i ka bërë një surprizë.

Erida nga Italia ka udhëtuar drejt Athinës për të surprizuar Aleksandros. Ai ka publikuar foto teksa të dy duken të lumtur.

Duket se festat do i kalojnë së bashku, gjithësesi mbetet të presim.

98B4B4EB 2CF0 4AB2 A8EF 737FC93EF8E7

38A5F471 3A76 4E67 9CC6 6697BFA6B05A

Të ngjashme