Eri reagon pas publikimit te videos te sherrit ne Perputhen: Legena doni te rrisni audiencen me mua!

2 vite më parë

Javen qe shkoi pjese e Perputhen eshte bere serish Dori, djali i cili u perjashtua nje dite pas futjes ne emision. Shkak ishte pikerisht sherri me Erin, djalin qe prej asaj dite nuk eshte ndalur te nxjerr vrer per programin.

Se fundmi teksa videot e sherrit jane rikthyer serish, Eri ka reaguar nepermjet nje postimi ne Instagram.

Ku i akuzon se duan te rrisin audiencen me videot e tij dhe se ata e kane futur Dorin vetem per te perjashtuar Erin sepse sipas tij do u nxirrte gjithe te palarat. Madje videot e tij te xhirimeve priteshin kur thoshte te verteten. Me tej Eri thekson dhe faktin qe i kane mbyllur Instagramin, ku revoltimi i tij duket i thelle.

Të ngjashme