Kryefjala Logo

Eranda Libohova feston ditëlindjen,kush ishte dhe kush mungoi në festë?!

11 Shtator, 2022 | 7:12 pm

Sezoni i “Virgjëreshave” vazhdon të jetë ende në showbizin shqiptar dhe sot një tjetër artiste e njohur shqiptare feston sot ditëlindjen. E kemi fjalën për Eranda Libovovën e cila feston sot 53 vjetorin e saj të lindjes. Vitet për të janë thjesht numër sepse artistja e njohur mbetet në superformë dhe mbi të gjitha është edhe shumë stil.

Këtë ditë të rëndësishme të saj Eranda nuk e ka kaluar thjesht por ka mbledhur miqtë e saj më të afërt dhe duket se ka kaluar bukur ditën speciale të jetës së saj. Mesa duket kodi i ditëlindjes ka qenë ngjyra e bardhë, pasi i shohim të gjithë të ftuarit përfshirë dhe vet artisten me të bardha.

BEA9CE9F 2313 4751 A70B D61BD07001F7 8BAFC071 C069 4D1B 9E7A 8D8917152170 A8138D3A 548F 4812 A533 4EE87857BDD8 AF38695A 48D3 4978 871E 59898B30C13B AA3E536B 4007 48F5 820F 8A20EC52A7A2

Ajo që na bie në sy është se në ditëlindje mungojnë miqtë dhe mikeshat e saj nga fusha e artit dhe mbi të gjitha vihet re mungesa e motrës së saj, Irma Libohova.

Të ngjashme