Kryefjala Logo

Era Istrefi zbulon arsyen e dashurisë që ka ndaj Don Xhon!

29 Shtator, 2022 | 2:18 pm

Era Istrefi dhe Don Xhon u fotografuan së bashku, ku ngritën shumë aludime, derisa më pas zbuluan se do të kishin një bashkëpunim. Ndonse tani më Era ka publikuar një foto ku mbi shkrimi na tërhoqi vëmendjen.

“E du se o bandit!”- shkruan Era në një foto ku shfaqet mjaft e afërt me reperin. Por tani dyshimet për një romancë mes tyre janë zbehur pasi e sigurt se kjo është një frazë nga kënga e tyre.

Gjithësesi e sigurt është që gjithë vëmendja është tek ta!

82230C82 8960 4547 9417 6AD03838054B

Të ngjashme