Kryefjala Logo

Era Istrefi: “Trende bëj, nuk ndjek”

1 vit më parë

Era Istrefi që kur është shfaqur për herë të parë për publikun shqiptarë ka tërhequr vëmendje jo vetëm me këngët e saj por edhe me look-un e saj. Ju kujtohet besoj xhupi i famshëm i këngës “BonBon” që u kthye në kryefjalën e dimrit 2016-të.

Edhe këtë herë këngëtarja e njohur ka zgjedhur të bëj një model të ri flokësh që është shumë i veçantë. Prandaj dhe dixhitura e fotove të reja të saj është e thjesht “trend bëj nuk ndjeki”…

Si ju duket ky model i saj i ri?!

 

D8B2219E D656 45E7 A9BA 70D290115681 32FA21FA C18D 4311 9269 88A9026A70FB

Të ngjashme