Kryefjala Logo

Era Istrefi nuk mund të gjente titull më të çuditshëm për këngën e re

19 Maj, 2022 | 5:05 pm

Era Istrefi e tha që nuk do të ndalej dhe duket se po i mban premtimet. Këngëtarja ka vetëm një dilemë të vogël ta publikojë të premten apo të shtunën këngën e saj të re?! Se që do ta nxjerrë kjo është pak por e sigurt.

Por ajo që ne na bëri më shumë përshtyjpje është titulli i këngës së re shumë i çuditshëm )si vet Era në fakt).

0211B22E 9199 43F5 B741 9C1FEBEEF271
“TKRKT” nëse ju e zbuloni kuptimin e këtij titulli (që duket më shumë si puzzle) na i thoni se kush pret deri nesër ose të shtunën. Ndërkohë suksesi i kënges “Bebe” vazhdon ende ta përndjekë Erën pasi kënga është kthyer në një sensacion të kësaj vere.

 

 

Të ngjashme