Kryefjala Logo

Era Istrefi në një lidhje me futbollistin e njohur?!

25 Maj, 2023 | 10:40 am

Era dhe kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani ndjekin njëri-tjetrin në Instagram por mediat po aludojnë së fundmi se mes tyre ka nisur një raport dashurie. Këngëtarja po pushon bashkë me një prej shoqeve të ngushta të saj në Capri të Italisë dhe gjejeni se kush është tjetër atje? 

Në po të njëjtin vend e hotel po pushon edhe kapiteni Rrahmani.   Ndonëse futbollisti nuk ka postuar asnjë fotografi, dëshmitarët okularë dhe fansat që kanë shkrepur foto në po të njëjtin hotel e kanë nxjerrë ‘zbuluar’. Kjo sepse në të njëjtin hotel janë vendosur edhe lojtarë të tjerë të ekipit kampion. 

Këto indikacione kanë qenë të mjaftueshme për të ngritur dyshime të reja mbi një raport romance mes dyshes, Era & Amir.

IMG 1999

Të ngjashme