Kryefjala Logo

Epike! Arbana Osmani: Kiara do vazhdosh punën si influencer?

21 Maj, 2023 | 9:27 am

Kiara e bërtiste brenda shtëpisë faktin sesa shumë e donte një projekt në Top Channel, madje e theksonte sa herë i jepej mundësia që ajo ishte autore dhe moderatore.

Por mbrëmjen e djeshme, teksa Arbana i ka pyetur në Post Big Brother se cilat ishin planet e ish konkurrentëve, teksa Kiara ka treguar për bashkëpunimet e Instagramit dhe projektet e reja, Arbana i ka thënë: Pra do vazhdosh punën si influencer. Duke mos e konsideruar aspak të vetë quajturën e Kiarës autore dhe moderatore.

Kaq ka mjaftuar që ky moment të bëjet viral në rrjet, ku dhe fytyra e Kiarës e tregon qartë që ju tha dicka që nuk i ka pëlqyer aspak.

Të ngjashme