Kryefjala Logo

Enxhi Nasufi shpallet fituese e Dancing With the Stars

30 Dhjetor, 2023 | 12:34 am

Mbrëmjen e sotme ka qenë finalja e Dancing With the Stars, ku ka patur surpriza e jo vetëm. Dy çiftet e fundit mbetën Enxhi Nasufi me Silvester Shuta dhe Sardi Strugaj me Ensa Llacin.

Ndonse gara ishte tepër e fortë, fitues i Dancing With the Stars sipas votave të publikut u shpall Enxhi Nasufi. Një moment që u përshkua me lot dhe emocione nga Enxhi!

Urime!

Të ngjashme