Kryefjala Logo

Eno sot bëri një “përjashtim” duke na treguar se sa është rritur Liv…

4 muaj më parë

Eno Popi sot ka bërë një përjashtim duke vendosur të ndajë një foto me vajzën e tij pas kaq e kaq kohësh dhe siç mund ta shihni Liv qenka rritur vërtet shumë.

Në postimin e ëmbël në Instastory moderatori shfaqet krah vogëlushes së tij, duke shkruar thjesht ‘Liv’.Liv erdhi në jetë në  vitin 2018, me misionin për t’i ndryshuar jetën prindërve të saj, Enos dhe partneres së tij, Atenës.
Ata vendosën që ta lindnin vajzën e tyre në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ndërkohë Atena dhe Liv jetojnë në Kanada, ndërsa Eno vijon me projektet e tij televizive në Top Channel.
IMG 8989

Të ngjashme