Eni Shehu rikthehet ne TV Klan, ja ku do e shohim

1 vit më parë

Pas perfundimit te Edicionit Verior, moderatori Eni Shehu rikthehet serish ne ekran, kete here ne TV Klan.

Ai do te drejtoje cdo dite “Daily Love Story”, emisioni i dashurise ne produksion te Vera Grabockes i cili pritet te rifilloje se shpejti.

Moderatori do te jete i shoqeruar nga opinioniste te ndryshem. Kete vit emisionin e perditshem “Love Story” e ka sjelle risi keshtu qe mbetet per tu pare cfare do te ndodh mes vajzes se perzgjedhur dhe djemve.

 

Të ngjashme