Kryefjala Logo

Endrik Beba i shkruan Bardhit pas daljes së tij nga BBVA3

11 Mars, 2024 | 8:55 am

Bardhi ka reaguar pas daljes së tij nga shtëpia e ‘BBV3’, nëpërmjet një postimi në Instagram ku ai tregoi rreth gjendjes shëndetësore të nënës së tij.

Shumë artistë dhe jo vetëm komentuan në post teksa i urojnë shëndet nënës së Bardhit, por një ndër këto komente ra në sy të publikut.

Ishte ai i Endrik Bebës, ish-i i partneres së Bardhit dhe gjithashtu një ish-banor i shtëpisë së ‘BBV3’ i cili qëndroi brenda saj vetëm për pak javë.
Kujtojmë se dyshja,ndryshe nga ç’pritej,nuk pati asnjë moment përplasje brenda shtëpisë dhe siç duket ata do të vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë dhe jashtë saj.

‘Të shkuara nënës vëllaçko’- i shkruan ai.

IMG 9183

Të ngjashme