Kryefjala Logo

Endri Çekiçi mos ka bërë gol ne zemrën e Megi Pojanit?

1 vit më parë

Megi Pojani gjithmonë ka qenë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private ndonse nuk i ka shpëtuar vëmendjes së mediave. Por duket se tashmë nuk po fshihet më.

Megi është duke shijuar disa ditë pushimesh në ishujt ekzotikë të Afrikës, por duket se nuk është vetëm. Ajo ka publikuar një foto nga ishulli Seychelles duke darkuar por tavolina është e njëjtë me atë tek fotoja e futbollistit shqiptar Endri Çekiçi.

Endri është futbollisti me origjinë nga Pogradeci, i cili ka luajtur me kombëtaren shqiptare dhe momentalisht luan për skuadrën e Konyaspor në Turqi.

Mesa duket këtë herë Endri ka bërë gol në zemrën e Megit dhe dyshja ka nisur një romancë të re.

C8F70360 DF5C 4731 8A5D 1D7A40492510

406C911E 6624 42CB 8595 02478BABD646

Të ngjashme