Kryefjala Logo

Enca ju uron mirëmëngjes me këtë puthje në buzë me të “dashurën”

26 Maj, 2022 | 9:57 am

Dubai njihet për jetën e cmendur dhe frenetike të natës, gjë të cilën po e shijon më së miri edhe këngëtarja, Enca Haxhia. Prej ditësh Enca ndodhet në destinacionin e preferuar të VIP-ave shqiptarë ku duket se po bën shumë qejf.

Jo më larg se disa orë më parë këngëtarja ka postuar një video duke u puthur në buzë një vajzë të cilën e quan si të “dashurën” e saj. “E dashura ime është më e bukur se e juaja”, shkruan Enca në Instagram.

2BB1AE28 3490 4EB5 90A2 CA529A478477 5B546DAA BE40 4FBA 8DBA A5FC77914683
Po ti hedhësh një sy profilit të shoqes së Encës ajo është aziatike, nuk ka më shumë se 20 mijë ndjekës në Instagram dhe pasioni i saj është palestra. Shumë nga fotot e saj janë në Dubai kështu që miqësia e vajzave mund të ketë lindur pikërisht në këtë destinacion.

Rroftë Dubai!

Të ngjashme