Kryefjala Logo

Enca është gati të bëhet nënë…

9 Tetor, 2022 | 6:14 pm

Enca është gati të bëhet nënë. Po prit, prit se nuk është ashtu siç mendoni ju. Këngëtarja hyri në Instagram dhe postoi një fotografi të një qenushi të vogël duke shkruar (dhe kërkuar ndihmë) nëse dikush mund ta ndihmojë me një mini poddle.

33FAC888 2F26 4211 951C 8D8D0ED55928

Enca ka deklaruar gjithnjë se është një fanse e katër putroshave dhe ka gjithnjë më mbrojtje të këtyre të fundit.

Ndërsa përsa i përket muzikës ajo po punon paralelisht me disa projekte muzikore që pritet ti hedhë së shpejti në treg.

Të ngjashme