Kryefjala Logo

Enca e përvëlon Instagramin. Kokën nga deti fundshpinën nga shkëmbi.

19 Gusht, 2022 | 6:41 pm

Kur vjen puna për poza të nxehta Enca asnjëherë nuk kursehet. Të njëjtën gjë ka bërë sërish.

Pak më parë ajo ka publikuar disa foto në det, e shkëmbinj por ajo ç’ka tërheq vëmendjen janë pikërisht format e saj bombastike. Enca shfaqet mjaft provokative dhe super formë.

Por tani më jemi mësuar me ekspozimet e Encës pasi le të themi që i gjithë instagrami i saj ka kaq shumë forma!

F6561543 0CA6 4C5D 8912 77C01EBEA54D

5EA990DF 2F00 4547 93C1 EC6147A93847

36303741 9A48 4238 B017 542AE9422D3D

Të ngjashme