Kryefjala Logo

Enca bën deklaratën e fortë:” Mendoj të heq dorë nga burrat!”

2 vite më parë

Sot ju thamë mirëmengjes me një puthje në buzë nga Enca dhe një vajze aziatike dhe tani më duket se natën e mirë po ua thotë përsëri këngëtarja me deklaratën e fortë që sapo ka postuar në rrjetet sociale.

”Mendoj të heq dorë nga burrat”, shkruan Enca në një story në Instagram dhe nuk e dimë nëse e ka seriozisht apo thjesht për show këtë frazë që ka shkruar.

0492A244 92FA 49DE 888C F6B0F5C13D235B546DAA BE40 4FBA 8DBA A5FC77914683

Enca gjithnjë provokon me këngët apo postimet e saj në rrjetet sociale, por meqënëse ditën sot e nisi me këtë puthje ndoshta këto deklarata mund të jenë edhe të vërteta.

E në fund të ditës kush jemi ne të gjykojmë zgjedhjet e saj…

Të ngjashme