Kryefjala Logo

Enca bëhet e gjallë. Ka një mesazh në rrjete sociale…

18 Shtator, 2023 | 4:03 pm

Dy ditë pasi u lirua dhe u caktua ndaj saj masa e sigurisë “detyrim paraqitje”, Enca Haxhia ka gjetur kohë edhe për fansat e saj në rrjetet sociale. Edhe pse u lirua, këngëtarja përgjatë kësaj kohe qëndroi në heshtje deri ditën e sotme ku ‘u bë e gjallë’ në Instagram.Ajo postoi një emoji me zemër në InstaStory, që me siguri ia ka dedikuar të gjithë atyre që e mbështeten gjatë këtyre ditëve të vështira. Pak ditë më parë Enca u arrestua nga policia pasi në shtëpinë e saj u gjetën disa rrënjë hashashi të mbjella në vazo, ku Enca tha se i kishte për përdorim vetjak.

IMG 7299

Të ngjashme