Kryefjala Logo

Emily dhe Ilir Shaqiri, bëjnë videon më të lezetshme në Tik Tok

3 Tetor, 2022 | 12:20 pm

Ilir Shaqiri nuk ngurron që të postojë video familjare, sidomos me vajzën e tij Emily. Balerini duket se ja ka transmetuar dashurinë për kërcimin edhe vogëlushes.

Së fundmi, ata shfaqen në Tik Tok, teksa kërcejnë në rrugë, e duken kaq bukur bashkë. Të veshur me të zeza e lëvizjet e shpejta bënë që kjo video të jetë më e bukura e Tik Tokut.

Momentalisht Ilir Shaqiri është kryetar jurie në “Dance Albania”, në TV Klan. Gjithësesi pas fitores së Big Brother ai është kthyer në një nga personazhet më të dashur.

Të ngjashme