Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Elvis Pupa : Ti blejme Arbanes nje stol se e fshiu studion me rrobat e trupit.

Arbana Osmani,moderatore e vjeter e publikut Shqiptar dhe shume e dashur po prezanton realitin e famshem “Big Brother Vip”

Sigurisht qe te mbash live nje spektakel te madh si ky do shume profesionalizem dhe shume…kembe te forta!

Te qendruarit ne kembe per disa ore rrjesht ne maje te takave eshte nje mund qe vetem vajzat e dine.Ndaj se fundmi,Arbana ne perfundim te spektaklit ulet ne shesh.

Veprim ky qe e kemi pare ne shtetin fqinj,Itali,ku prezantuese si Alessia Marcuzzi kur prezantonte “Grande Fratello-n”ulej ne shesh,Ilary Blassi e ka bere gjithashtu dhe mbreteresha e televizionit Italian Maria de Filippi qe tek “Uomini e Donne” “Amici” dhe “C’e posta per te” eshte gjithmone e ulur ne shkallet e skenes.

Aktori humorit,Elvis Pupa ka ironizuar Arbanen me ane te nje postimi ne Instagram ku per me teper e quan Arbanen si “Arbana De Filipi”

“them të mbledhim lekët t’i blejmë një stol Arbana de Filipit se pa qamet tu fshi studion me plaçkat e trupit”.

Latest Posts

Don't Miss