Elvana, Ylli, Stine… këta janë disa nga artistët me të cilët do të bashkëpunojë Luizi…

5 muaj më parë

Kemi qenë të parët që kemi hamendësuar se me cilët janë artistë mund të bënte duete Luiz Ejlli dhe mesa duket ja kemi qëlluar.

Elvana Gjatën dhe Yll Limanin e kishim parashikuar por nuk na kishte shkuar mendja tek Stine, i cili është një artist që nuk del kurrë nga moda.
Përveç këtyre emrave “big” ai tha se do të bëjë këngë edhe me Noizyn

Duke folur për koncertet këngëtari ka thënë se nuk ka asnjë pretendim për pagesat, mund ta paguajnë sa ta ndjejnë në zemër.

Të ngjashme