Kryefjala Logo

Elvana rikthen pas 12 vitesh këtë detaj…

2 Maj, 2023 | 10:32 am

Nuk thonë kot që moda rikthehet, ricklohet dhe gjëra që i kemi veshur vite më parë nuk është çudi ti shohim sot e kësaj dite që janë rikthyer në modë.

Të njëjtën gjë vëmë re tek Elvana Gjata. 12 vite më parë në klipin “Mamani Nejën” e pamë të mbështjellë të gjithën me alumin, por me të njëjtim stil është shfaqur 12 vite më pas në këngën “My All”.

Në të dyja variantet duket super dhe në super formë fizike. Jo më kot është një nga këngëtaret më të mira dhe më të komentuara të momentit.

IMG 1160 IMG 1163

Të ngjashme