Kryefjala Logo

Elvana kopjon Beyonce apo Beyonce Elvanën?!

19 Gusht, 2023 | 10:15 am

Beyonce është duke bërë turin e saj koncertor “Renaissance” në gjithë botën dhe ajo komentohet gjithashtu edhe për veshjet e saj. Diva botërore është shpesh muzë frymëzimi për shumë artistë në botë por edhe për ata shqiptarë.
Elvana Gjata komentohet shpesh që frymëzohet nga Beyonce. Por veshjen koncertit “Dekada” në qershor, Beyonce diçka të ngjashme e ka patur tani në gusht. Ka qenë menaxheri i Elvana Gjatës, Andy Gramm që ka publikuar një foto të dy artisteve me veshjet e ngjashme dhe i ka cilësuar Elvanën dhe stilistin e saj, Valdrin Sahiti si dy njerëz avangardë dhe me ide të çmendura. Kujtojmë gjithashtu që Valdrin Sahiti e ka veshur disa herë Beyoncen.

 

IMG 5787

Të ngjashme