Kryefjala Logo

Elvana gjen dublanten për klipet e saj

1 vit më parë

Nëse Elvana Gjata mund të jetë e lodhur dhe përton përshembull të xhirojë një klip të ri, ajo e ka zgjidhjen në xhep. Binjakja e saj Jonida Vokshi mund ta zëvendësojë lirisht shoqen e saj të ngushtë meqënëse duken si motra.

E774EC27 716E 41CD BC6A 116B2A5E474E

Jonida ka postuar në rrjetet sociale këngën re të Elvanës dhe kjo e fundit ka shkruar “herë tjetër dil ti në video”. E në fakt se ka keq!

Elvana Gjata ka publikuar së fundmi dy bashkëpunime, njërin me Dhurata Dorën dhe një tjetër me këngëtaren internacionale, Antonia.

Të ngjashme